Ulje marramendëse këtë fundvit! Deri në -80%!!

Llogaria ime

Sale!

Set 16 në 1 për thonjtë

2,400 L

+ Free Shipping

Availability: 5 in stock

Category:

Set manikyri portabël, me 16 paisje për të plotësuar çdo nevojë tuajën.

Kapaku prej lëkure është i një cilësie të lartë dhe është punuar me kujdes.

Seti është i lehtë dhe kompakt, i përshtatshëm për përdorim shtëpiak por edhe në udhëtime.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart