Ulje marramendëse këtë fundvit! Deri në -80%!!

Llogaria ime

Sale!

Orë Poedgar

6,900 L

+ Free Shipping

Poedagar është marka e cila i ofron klientëve ora elegante, plot stil, me cilësi të lartë dhe shërbimin më të mirë.

Categories: ,

Poedagar është marka e cila i ofron klientëve ora elegante, plot stil, me cilësi të lartë dhe shërbimin më të mirë.

 

E rehatshme për dorën tuaj

 

Rezistente ndaj ujit deri në 3 ATM.

Larje duarsh, Shi, Dush i ftohtë

 

Reflekton

Akrepat e orës kanë aftësinë të përthithin dritën dhe ta reflektojnë atë në errësirë.

Xham hardlex

Xham i fortë që ju mbron nga gërvishtjet. Estetik dhe i qartë.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart